پرش لینک ها
فایروال فورتی گیت فورتی نت

فایروال فورتی گیت

فایروال فورتی گیت فورتی نت از تجهیزات امنیت فناوری اطلاعات محسوب می‌شود. از این دستگاه برای حفاظت در برابر ترافیک‌های مضر و مخرب می‌توان استفاده کرد. شرکت‌ها و سازمان‌هایی که دارای اطلاعات مهم و حیاتی هستند، برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز فایروال FortiGate خریداری می‌شود. تجهیزات امنیتی گذشته که در لایه‌های مختلف شبکه به صورت Standalone پیاده‌سازی می‌شد، علاوه‌بر ایجاد هزینه‌های بالا قدرت نظارت کافی بر عملکرد تجهیزات را هم نداشت. ولیکن محصولات جدید فایروال فورتی گیت از یکسری مدیریت یکپارچه همراه با نظارت بر فعالیت شبکه ساخته شده است.

انواع فایروال فورتی گیت فورتی نت

شرکت افزار پرداز رودین با ارائه سبد کامل تجهیزات شبکه و امنیت از جمله برند فورتی نت ، بخش عظیمی از نیازهای تجهیزات شبکه و امنیت شرکت‌ها و سازمان‌ها را مرتفع ساخته است. انواع Firewall ForiGate شامل محصولات زیر است:

FortiGate 2500E

فایروال FG-2500E فورتی نت قارد است که امنیت شبکه را در بالاترین سطح ممکن فراهم سازد. این محصول با استفاده از یک پلتفرم، یک سیستم عامل و مدیریت یکپارچه به صورت End-To-End نیازهای شرکت‌ها را برطرف می‌کند. مشخصات فنی دستگاه شامل پورت‌های کنسول، USB و 32 عدد پورت GE RJ45 است. FortiGate 2500E با حذف Internal Switch Fabric امکان دسترسی به SPU-VP را به صورت مستقیم و با کمترین تاخیر ارسال، میسر می‌سازد.

فورتی گیت 1800F

یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهمی که این محصول را با دیگر فایروال‌های فورتی گیت فورتی نت متفاوت کرده، وجود پردازنده‌ی NP7 است. پردازنده NP7 دارای امنیت محاسباتی بوده که بین 3 تا 20 برابر سریع تر از دیگر فایروال‌ها موجود در بازار تجهیزات امنیت است. خرید فورتی گیت FG-1800F برای سازمان‌های بزرگ در راستای مدیریت و کنترل داده‌ها مقرون به‌صرفه است.

فایروال FG-1500D

انواع فایروهای فورتی گیت فورتی نت برای هر نیازی در سازمان‌ها و شرکت‌ها طراحی و ساخته شده است. فایروال FG-1500D می‌تواند این سازمان‌ها را در برابر تهدیدات بدون ایجاد کاهش سرعت شبکه، محافظت کند. از قابلیت‌های این نوع فایروال فورتی گیت می‌توان به امنیت درگاه وب، پیشگیری از نفوذ، نمایش و پالیسی‌های مبتنی بر کاربر و سخت افزار اشاره کرد.

FG-800D فورتی گیت

فایروال فورتی گیت مدل FG-800D نیز مانند دیگر هم نسل های خود برای سازمان‌های بزرگ در راستای ایجاد امنیت شبکه، مناسب و مقرون به صرفه است. FortiGate 800D با استفاده از پردازنده FortiAsic، پورت 10G، سیستم عامل FortiOS و دیگر موارد عملکردی فوق بهینه را برای کاربران میسر می‌کند.

گارانتی بی قید و شرط تعویض

تضمین اصالت کالا و گارانتی معتبر از ویژگی‌های هر شرکت معتبری می‌باشد. مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش نیز به این اعتبار خواهد افزود. شرکت افزار پرداز رودین (دارنده رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور) تمامی محصولات سبد تجهیزات شبکه و امنیت را به صورت گارانتی 12ماهه بدون قید و شرط تعویض به مشتریان تحویل می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص انواع فایروال فورتی گیت فروتی نت با شماره 02141536000 تماس حاصل نموده و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی درج شده در سایت رودین اقدام فرمایید.

فایروال فورتی گیت

سبد کامل تجهیزات شبکه و امنیت رودین

به دنبال تجهیزات شبکه و امنیت مدرن هستید؟

انواع تجهیزات شبکه و امنیت را در کمترین زمان ممکن از شرکت افزار پرداز رودین (رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور) بخواهید.

با ما تماس بگیرید
‫0/5 ‫(0 نظر)
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×

سلام دوست عزیز !

×