پرش لینک ها
EMC-BANNER

استوریج EMC

زیرساخت‌های همگرا EMC

حفاطت از داده ها و پشتیبان‌گیری EMC

تجهیزات شبکه و امنیت برند EMC Dell

تجهیزات شبکه و امنیت برند EMC Dell به نحوی طراحی و پیاده‌سازی شده‌اند که برای محیط‌های الکترومغناطیسی مناسب باشند. با خرید شرکت EMC توسط Dell، بزرگترین فناوری در طول تاریخ رخ داد. تمرکز اصلی براین اساس بود که دل را به عنوان یک رهبر در بازار نوظهور IOT یا دستگاه‌های هوشمند، معرفی کنند.

همین هدف سبب شد که دامنه پیشنهادات ذخیره سازی داده‌ها و سازمانی تا حد زیادی ارتقا پیدا کند. در همین راستا شرکت افزار پرداز رودین بخشی از سبد تجهیزات شبکه و امنیت خود را به برند Dell EMC اختصاص داده است. این محصولات به صورت زیر طبقه‌بندی شدهاند:

 • Storage
 • Converged Infrastructure
 • Data Protection and Backup Solutions

Storage Dell EMC

گسترش روزافزون شبکه‌های رایانه‌ای وجود استوریج و ذخیره ساز را واجب و ضروری می‌کند. در میان برندهای مختلفی که در زمینه تجهیزات شبکه فعالیت دارند، برند Dell EMC به نحوی خاص به محبوبیت رسیده است. کمپانی دل EMC می‌تواند سازمان‌ها را با کمک زیرساخت‌های همگرا، سرورها، استوریج‌ها و دیگر محصولات خود، مدرن‌سازی کند.

تنوع استوریج‌های برند EMC Dell به طور تقریبی تمامی نیازهای کاربران را رفع می‌کند. شرکت افزار پرداز رودین، در یک دسته‌بندی جمع و جور اما در عین حال تخصصی استوریج‌های Dell EMC به بخش‌های زیر تقسیم‌بندی کرده است:

 • Enterprise Storage
 • Entry And Midrange Storage
 • Flash Storage
 • Cloud Storage
 • Storage Management & Networking

Enterprise Storage

استوریج سازمانی یا Enterprise Storage یک مخزن متمرکز برای اطلاعات مهم تجاری بوده که امکان اشتراک‌گذاری داده‌ها، مدیریت و محافظت از داده‌ها را در چندین سیستم کامپیوتری (اغلب غیرمشابه) فراهم می‌کند. این مدل از ذخیره سازهای برند EMC Dell قادر است که حجم زیادی از داده‌ها را چه مبتنی بر ابر، چه در محل یا به عنوان راه حل ابری ترکیبی برای تعداد زیادی از کاربران مدیریت کند. استوریج‌های سازمانی از نظر دسترس بودن و مقیاس‌پذیری بودن، نسبت به دیگر ذخیره سازها عملکرد بهتری را ارائه می‌دهند.

Entry And Midrange Storage

ذخیره سازهای میان رده، جزو استوریج‌هایی هستند که امکان افزودن دیسک‎ها، کنترل کننده‌ها و نرم افزارها را در صورت نیاز به کاربران خود می‌دهد. استوریج‌های میان رده برند EMC Dell تقریبا نیمی از فروش‌های ذخیره سازی این کمپانی را در برگرفته است.

Flash Storage

استوریج‌های Flash برند EMC Dell، تحول فناوری اطلاعات را برای سازمان‌ها در هر اندازه‌ای، امکان‌پذیر کرده است. کاهش تاخیر، افزایش IOPS در هر درایو، کاهش ردپای سخت افزاری، به حداقل رساندن مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مدیریت تنها بخش کوچکی از مزایای خرید استوریج‌های فلش دل ای ام سی می‌باشد.

Cloud Storage

از آنجایی که سازمان‌ها و شرکت‌ها به دنبال غلبه بر موانع پذیرش ابر ترکیبی هستند، یافتن گزینه‌های ذخیره سازی ابری مناسب یک اولویت مهم محسوب می‌شود. محیط‌های ابری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قابلیت حمل و نقل داده‌ها و کاربردهای بیشتری را ارائه کنند؛ و به تیم‌های فناوری اطلاعات اجازه می‌دهد تا بار کاری را به منابع ابری منتقل کنند. این کار می‌تواند عملکرد را به بهترین نحو بهبود ببخشد و هزینه‌ها را کاهش دهد.

دستیابی به این انعطاف‌پذیری مستلزم راه حل‌های ذخیره سازی ابری ترکیبی است که می‌توان آن‌ها را به راحتی مدیریت کرد. شرکت دل ای ام سی به عنوان ارائه‌دهنده پیشرو راه حل‌های ابری ترکیبی، گزینه‌های ذخیره سازی ابری قدرتمندی را ارائه می‌کند که مسیر ساده‌تر و سریع‌تری را برای استقرار ابر ترکیبی امکان‌پذیر می‌کند.

Storage Management & Networking

مدیریت استوریج و شبکه به نرم افزار و فرآیندهایی اطلاق می‌شود که عملکرد منابع ذخیره سازی داده را بهبود می‌بخشد. ممکن است شامل مجازی‌سازی شبکه، تکرار، آینه‌سازی، امنیت، فشرده‌سازی، حذف مجدد، تجزیه و تحلیل ترافیک، اتوماسیون فاریاند، تامین ذخیره سازی و مدیریت حافظه باشد.

Converged Infrastructure

زیرساخت‌های همگرا برند EMC شامل یک مجموعه از پیش بسته‌بندی شده همچون سرورها، ذخیره سازها، شبکه و نرم افزار مدیریتی می‌باشد. این بدان معنی است که شرکت‌ها به جای اینکه قطعات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز خود را به صورت جداگانه از تامین کننده‌های مختلف تامین کنند، از شرکت Dell EMC خریداری می‌کنند. Converged Infrastructure به دسته‌های زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

 • Blocks
 • Racks
 • VxRail

Data Protection and Backup Solution

حفاطت از داده ها و پشتیبان‌گیری همیشه از دغدغه‌های سازمان‌ها بوده و هست. حفاظت و پشتیبان‌گیری از داده‌ها بدین معنی است که مطمئن شوید سرور خود را در صورت از دست دادن خدمات اصلی، بازسازی کنید. مجموعهData Protection  برند EMC این فرصت را به مشتریان خود می‌دهد که بین انواع نرم افزارهای کاربردی مربوط به حفاظت جامع، مجموعه‌ای کاملا یکپارچه را انتخاب کنند.

فرقی ندارد داده‌ها مربوط به یک سازمان تجاری یا خصوصی باشد، Data Protection Suite برای تمامی خواسته‌ها راه حل‌هایی را ارائه کرده است. برخی از محصولات مجموعه حفاظت داده و پشتیبان‌گیری برند Dell EMC شامل موارد زیر می‌باشد:

 • Backup and Protection Storage
 • Backup and Protection Software
 • Data Protection Suites
 • Cloud Backup and Protection
 • Copy Data Management

تجهیزات شبکه برند Dell EMC

سبد کامل تجهیزات شبکه و امنیت رودین

برجسته ترین برندهای تجهیزات شبکه و امنیت رودین

به دنبال تجهیزات شبکه و امنیت مدرن هستید؟

انواع تجهیزات شبکه و امنیت را در کمترین زمان ممکن از شرکت افزار پرداز رودین (رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور) بخواهید.

با ما تماس بگیرید
‫0/5 ‫(0 نظر)
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×

سلام دوست عزیز !

×