پرش لینک ها

چرا نیاز به Dell EMC PowerStore داریم؟

Dell EMC PowerStore یک راهکار نسل جدید در میان استوریج‌های میان رده ذخیره سازهای برند EMC به حساب می‌آید. خرید ذخیره ساز PowerStore کمپانی Dell EMC یعنی بهره‌مند شدن از یک راهکار داده محور، هوشمند و سازگار با زیرساخت‌های سنتی و مدرن. شرکت افزار پرداز رودین تامین کننده انواع تجهیزات شبکه ای ام سی در ایران است. در ادامه یکی از محصولات پرفروش رودین تحت عنوان پاوراستور دل ای ام سی را معرفی خواهیم کرد.

معرفی Dell EMC PowerStore

در عصر داده، بدون شک شما به داده و قدرت رایانشی خیلی خیلی بیشتری دسترسی خواهید داشت. علاوه‌براین توانایی شما برای ایجاد پیشرفت و نوآوری بیش از حد تصور خواهد بود. Dell EMC PowerStore با معماری داده محوری طراحی شده در کنار قابلیت هوشمند و انطباق‌پذیر بالای خود، تیم و زیرساخت IT را قادر می‌کند از هربار کاری در هر جایی بدون این که پیچیدگی اضافه‌ای به وجود آید، پشتیبانی کنند.

ذخیره ساز Dell EMC PowerStore با ایجاد امکان بهره‌برداری از ظرفیت داده‌های شما، مزیت رقابتی را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. شاید این موضوع کمی غیرقابل باور باشد. اما این دستگاه با ترکیب End-to-End NVMe، طراحی پیشرو و پیشتاز سخت افزار می‌تواند مقیاس‌دهی عمومی و افقی، عملکرد ذخیره سازی بهینه و مقیاس‌پذیری را در کنار هم برای کاربر به وجود آورده است.

با این روند کاربر می‌تواند بدون افت عملکرد و هزینه‌های اضافی، از بارهای کاری سنتی و مدرن پشتیبانی کند. علاوه‌بر موارد ذکر شده، Dell EMC PowerStore به اتوماسیون هوشمند و مدیریت سازی شده تجهیز بوده  تا بهره‌وری را افزایش و هزینه‌ها را کاهش دهد.

عملکرد پاور استور Dell EMC

عملکرد پاور استور Dell EMC

سیستم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پیش ساخته، سطح مصرف منابع، نیازمندی‌های اپلیکشن‌ها و میزان استفاده از حافظه را تحلیل و ارزیابی می‌کنند تا تعادل سیستم را حفظ و کیفیت عملکرد را بهبود بخشند. پاور استور برنامه‌پذیری بسیار بالایی دارد. این قابلیت تیم IT را قادر می‌کند که با یکپارچه سازی با VMWare و باقی فریم ورک‌های محبوب ،DevOps توسعه‌پذیری اپلیکیشن را ساده و پیوسته کنند. همچنین بارهای کاری مربوط به ذخیره سازی را به صورت خودکار پیش ببرند.

در این میان، ادمین‌ها نیز می‌توانند از سیستم تحلیل و پیش‌بینی CloudLQ استفاده کنند تا به صورت فعال میزان استفاده از حافظه، سطح عملکرد و سلامت سیستم را مانیتور کنند. ولی مهم‌تر از همه این موارد باید خاطر نشان کرد، Dell EMC PowerStore با استفاده از یک معماری تطبیق‌پذیر و با کمک قابلیت AppsON می‌تواند سرعت بالا و امکان جابجایی بین سرورها را برای اپلیکیشن‌ها به ارمغان آورد.

Dell EMC PowerStore، فناوری ذخیره سازی را وارد عصر مدرن کرده تا اپلیکیشن‌ها بتوانند به طور مستقیم بر روی دستگاه اجرا شوند. ضمن این که عملیات پیوسته و پایدار نیز حفظ می‌شود. به لطف برنامه Future-Proof ، کاربر می‌تواند Dell EMC PowerStore را با اطمینان خاطر مستقر کند.

سرمایه‌گذاری کاربر کاملا حفظ و در عین حال هر زمانی که نیاز داشت می‌ تواند با ارتقای تجهیزات، با سرعتی متناسب نیازهای خود را برطرف سازد. در یک خلاصه بایستی گفت که پاور استور EMC برای عصر داده‌ها طراحی شده است.

سخن پایانی

شرکت افزار پرداز رودین این توانایی را دارد که متناسب با نیازهای فنی و کاربردی مشتریان، انواع ذخیره ساز برندهای معتبر دنیا را تامین کند. علاوه‌براین، در تمامی مراحل نصب و راه اندازی دستگاه‌ها با شما همراه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر محصولات برند Dell EMC می‌توانید با کارشناسان فنی رودین در تماس باشید.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×