پرش لینک ها
معرفی سرورهای نسل 11 برند HPE

معرفی سرورهای نسل 11 برند HPE

سرورهای نسل 11 برند HPE برای دنیای اقتصاد دیجیتالی امروز که داده‌ها در آن به عنوان ارز جدید معرفی می‌شود، بسیار مناسب و با ارزش است. کمپانی اچ پی اعتقاد دارد که در آینده نه چندان دور، داده‌ها در ترازنامه شرکت‌ها ثبت خواهد شد. از این رو، مشتریان باید در هر کاری که انجام می دهند، بایستی داده محورتر شوند. شرکت افزار پرداز رودین به عنوان بزرگترین تامین‌کننده محصولات اچ پی در کشور، امروز به معرفی سرورهای نسل 11 اچ پی می‌پردازد.

بررسی سرورهای نسل 11 برند HPE

همانگونه که اشاره شد، مشتریان بایستی به سمت داده محور شدن پیش روند. با این کار هم در ایجاد تجربیات جدید برای کارمندان یا مشتریان، هم در محافظت از کسب و کارشان می‌توانند فرصت‌های جدید درآمدزایی را بدست آورند.  برای درک ارزش (اطلاعات) از داده‌ها، مشتریان به محاسبات مناسب نیاز دارند. زیرا این اساس استراتژی ابری هیبریدی است. با HPE ProLiant Gen11، نسل جدیدی از سرورهای طراحی شده برای این دنیای ابری هیبریدی ارائه شد.

سرورهای نسل 11 برند HPE براساس سه اصل کلیدی طراحی شده است.

  • یک تجربه عملیاتی بصری در فضای ابری
  • امنیت طراحی قابل اعتماد
  • عملکرد بهینه ابری برای بارهای ابری

با HPE GreenLake برای Compute Ops Management می‌توانید به یک محور سرور ساده، ایمن و خودکار با قابلیت مشاهده وضعیت سلامت فریمور در یک سرور واحد و در چندین سرور، چه در مرکز داده یا در لبه، دست یابید. اگر سرورهای زیادی دارید و باید در چندین مکان جابجا شوید، این نسل از سرورهای اچ پی را خریداری کنید.

چرا خرید سرورهای HPE ProLiant Gen 11

چرا خرید سرورهای HPE ProLiant Gen 11

با خرید این مدل از سرورهای اچ پی کاربران علاوه بر قابلیت‌های گفته شده، می‌توانند گزارش Carbon Footprint را نیز داشته باشد. این بدان معناست که قادر خواهند بود معیارهای انتشار خود و جایی که هستند را ببینند. برخی از کاربران در حال‌حاضر اهداف پایداری دارند، بعضی‌های دیگر احتمالا می‌دانند که این اهداف در حال آمدن هستند. برای این دسته از افراد دیگر ابهامی باقی نمی‌ماند. زیرا سرورهای نسل 11 برند اچ پی این مشکلات را رفع خواهد کرد. برند HPE با طراحی امنیت پایه داخلی که ریشه همه محصولات محاسباتی می‌باشد، همچنان خود را در صدر بازار تجهیزات شبکه نگه داشته است.

شرکت اچ پی همچنین در حال گسترش حفاظت از طریق کارت‌هایی است که به سرورها متصل می‌شود. بنابراین کنترل کننده‌های ذخیره سازی و NICهای دارای قابلیت SPDM را به خوبی محافظت می‌کنند. علاوه‌براین ویژگی‌ها، iLo6 یکپارچگی این اجزا را تایید می‌کند.

ویژگی‌های سرورهای نسل 11

برای کسانی که در حال توسعه برنامه‌های داخلی Full Stack ابری در دنیای هیبریدی هستند، شرکت اچ پی همکاری خود را با Ampere اعلام کرده و اولین سرور HPE ProLiant Gen 11 با نام RL300 را در ماه ژوئن روانه بازار کرد. برای کسانی که نیازمند کارایی بالا برای تجزیه و تحلیل داده‌ها یا محاسبات فنی هستند و یا بر روی بارهای کاری مجازی سازی شده مانند VDI کار می‌کنند، می‌توان پردازنده‌های نسل چهارم AMD Epyc را در مجموعه سرورهای نسل 11 برند HPE معرفی کرد.

برند HPE در تلاش بوده تا پیشنهادات جدیدی را برای پایگاه داده بزرگ، برای مخابرات و VRAM، برای مشاغل کوچک و عملیات اداری راه دور یا برای ابرهای خصوصی مجازی مبتنی بر پردازنده‌های نسل چهارم Xeon اینتل به کاربران خود ارائه دهد. تمامی این موارد امنیت داخلی و یک تجربه ساده و یکپارچه عملیات ابری را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

زمانی که نوبت به دستیابی به فناوری جدید می‌رسد، ممکن است زمان حرکت به سمت یک مدل خدماتی با HPE GreenLake باشد. سازمان‌هایی که می‌توانند به طور موثر ارزش و اطلاعات را از داده‌ها استخراج کنند، بدون شک از دیگر رقبای خود متمایز خواهند شد. برای انجام این کار به پایه و اساس مناسب در محاسبات نیاز است. سرورهای نسل 11 برند HPE پایه‌ای است که براساس آن یک می‌توانید دنیای هیبریدی خود را بسازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نسل 11 سرورهای اچ پی و کاربردهای آن با کارشناسان فنی شرکت افزار پرداز رودین در تماس باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×

سلام دوست عزیز !

×