پرش لینک ها
سرور تیغه ای اچ پی

سرور تیغه ای اچ پی (Blade Server HPE)

سرور تیغه ای اچ پی یا HPE Blade Server طراحی ماژولار دارد. این بدان معنی است که تمامی اجزای دستگاه بر روی یک برد تعبیه شده است. خرید سرور تیغه ای HP برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال کاهش هزینه‌های تجهیزات شبکه هستند، مناسب و مقرون به‌صرفه است. سرور تیغه ای برند HPE برای سرویس‌دهی در حجم و ظرفیت بالا به بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

مشخصات فنی سرور تیغه ای اچ پی

همان‌گونه در ابتدا گفته شد، اجزای سرور تیغه ای اچ پی بر روی یک برد ساخته شده است. این در حالی می‌باشد که پردازش مرکزی نیز بر روی برد اصلی انجام می‌شود. دیگر بخش های سیستم به صورت مجزا قرار دارد و قطعات  آن به شکل کارت به سرور متصل می‌شود. سرور تیغه ای اچ پی کامپیوترهایی هستند که دارای طراحی انعطاف‌پذیرند. این سرورها در استفاده از فضا و انرژی بهینه‌سازی شده‌اند. سرور از قطعات کوچکی ساخته شده اما از نظر عملکرد محاسباتی دارای قدرت زیادی می‌باشد. استفاده از تکنولوژی لپ تاپ در Blade Server باعث شده که سرور به صورت نازک و سبک ساخته شود. در نظر داشته باشید که این نوع سرور اچ پی فقط از نظر ظاهری با سرورهای Synergy HPE تفاوت دارد.

چرا خرید سرور تیغه ای اچ پی را توصیه می کنیم ؟ 

طراحی سرور تیغه ای HP به نحوی است که به راحتی در داخل سرورهای قبلی جایگزین می‌شود. همین امر سبب کاهش هزینه، اندازه قطعات و مصرف انرژی نیز خواهد شد. در نظر داشته باشید که سرور تیغه ای اچ پی در درون محفظه‌هایی یا شاسی‌هایی قرار می‌گیرد که امکان استفاده در محیط‌های دیگر را ندارد. خرید سرور اچ پی تیغه ای برای دستیابی به حداکثر تراکم و ارتقای مدیریت در فضای محدود رک می‌باشد. این نوع Servers HPE از پلتفرم Converged System 700 ساخته شده است. این پلتفرم از طراحی زیرساختی همگرا مشترک برای سرور، ذخیره سازی و شبکه ارتباطی پشتیبانی می‌کند. هر سرور تیغه ای اچ پی  امکان پشتیبانی از گنجایش بالا، حداکثر تا 128 سرور را برای سازمان ها فراهم می کند.

گارانتی بی قید و شرط تعویض

تضمین اصالت کالا و گارانتی معتبر از ویژگی‌های هر شرکت معتبری می‌باشد. مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش نیز به این اعتبار خواهد افزود. شرکت افزار پرداز رودین (دارنده رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور) تمامی محصولات سبد تجهیزات شبکه و امنیت را به صورت گارانتی 12 ماهه بدون قید و شرط تعویض به مشتریان تحویل می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص سرور تیغه ای اچ پی با شماره 02141536000 تماس حاصل نموده و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی درج شده در سایت رودین اقدام فرمایید.

Blade Server HPE

سبد کامل تجهیزات شبکه و امنیت رودین

به دنبال تجهیزات شبکه و امنیت مدرن هستید؟

انواع تجهیزات شبکه و امنیت را در کمترین زمان ممکن از شرکت افزار پرداز رودین (رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور) بخواهید.

با ما تماس بگیرید
‫0/5 ‫(0 نظر)
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×

سلام دوست عزیز !

×