پرش لینک ها
سرور تیغه ای اچ پی

سرور تیغه ای اچ پی (Blade Server HPE)

سرور تیغه ای اچ پی یا HPE Blade Server طراحی ماژولار دارد. این بدان معنی است که تمامی اجزای دستگاه بر روی یک برد تعبیه شده است. خرید سرور تیغه ای HP برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال کاهش هزینه‌های تجهیزات شبکه هستند، مناسب و مقرون به‌صرفه است. Blade server برند HPE برای سرویس‌دهی در حجم و ظرفیت بالا به بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

مشخصات فنی سرور تیغه ای اچ پی

همان‌گونه در ابتدا گفته شد، اجزای بلید سرور HP بر روی یک برد ساخته شده است. این در حالی می‌باشد که پردازش مرکزی نیز بر روی برد اصلی انجام می‌شود. دیگر بخش های سیستم به صورت مجزا قرار دارد و دیواس‌های آن به شکل کارت به سرور متصل می‌شود.

سرور تیغه ای اچ پی کامپیوترهایی هستند که دارای طراحی انعطاف‌پذیرند. این سرورها در استفاده از فضا و انرژی بهینه‌سازی شده‌اند. سرور از قطعات کوچکی ساخته شده اما از نظر عملکرد محاسباتی دارای قدرت زیادی می‌باشد. استفاده از تکنولوژی لپ تاپ در Blade Server باعث شده که سرور به صورت نازک و سبک ساخته شود. در نظر داشته باشید که این نوع سرور اچ پی فقط از نظر ظاهری با سرورهای Synergy HPE تفاوت دارد.

چرا خرید سرور بلید

طراحی سرور تیغه ای HP به نحوی است که به راحتی در داخل سرورهای قبلی جایگزین می‌شود. همین امر سبب کاهش هزینه، اندازه قطعات و مصرف انرژی نیز خواهد شد. در نظر داشته باشید که سرور بلید در درون محفظه‌هایی یا شاسی‌هایی قرار می‌گیرد که امکان استفاده در محیط‌های دیگر را ندارد. خرید سرور اچ پی تیغه ای برای دستیابی به حداکثر تراکم و ارتقای مدیریت در فضای محدود رک می‌باشد.

این نوع Servers HPE از پلتفرم Converged System 700 ساخته شده است. این پلتفرم از طراحی زیرساختی همگرا مشترک برای سرور، ذخیره سازی و شبکه ارتباطی پشتیبانی می‌کند. هر بلید سیستم امکان پشتیبانی از گنجایش بالا، حداکثر تا 128 سرور را برای سازمان ها فراهم کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این محصول می‌توانید با شماره 02141536 تماس حاصل نموده و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی درج شده در سایت رودین، با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز رودین در تماس باشید.

Blade Server HPE

سبد کامل تجهیزات شبکه و امنیت رودین

به دنبال تجهیزات شبکه و امنیت مدرن هستید؟

انواع تجهیزات شبکه و امنیت را در کمترین زمان ممکن از شرکت افزار پرداز رودین (رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور) بخواهید.

با ما تماس بگیرید
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×