پرش لینک ها

عملکرد F5 برای تامین امنیت در بانکداری باز

امروزه شاهد سرعت رشد بانکداری باز در سراسر دنیا هستیم. البته دلیل آن کاملا واضح و مشخص است. مشارکت با سازمان‌های فین تک یا همان فناوری مالی موجب افزایش سرعت در پاسخگویی به نیازهای مشتریان می‌گردد. عملکرد F5 در بانکداری باز با استفاده از قابلیت‌های امنیتی و عملکردی، این امکان را می‌دهد که برنامه‌های کاربردی تطبیق‌پذیری در راستای کاهش هزینه‌ها، ارتقای عملیات و حفاظت از اطلاعات برای کاربران و مشتریان ایجاد شود.

با خرید F5 می‌توان راهکارهای امنیتی جامعی را جهت حفاظت از برنامه‌های کاربردی حیاتی در برابر حملات ربات‌ها، کلاهبرداری‌های تحت وب، دسترسی غیرمجاز و حمله علیه API را پیاده‌سازی و مدیریت کرد.

عملکرد F5 در بانکداری باز

عملکرد F5 در بانکداری باز

سازمان‌های خدمات مالی و بانکداری به روش صحیح در بانکداری باز سرمایه‌گذاری می‌کنند. علاوه‌براین که در رقابت پیروز می‌شوند، خود را برای مقابله با حملات سایبری پیچیده نیز آماده می‌کنند.

استفاده از API منجر به تحولی عظیم در تعامل بین مشتریان و موسسات مالی می‌گردد. از طرفی حجم فراوان تماس‌های API علاوه‌بر مشکلات امنیتی و کاهش سرعت، منجر به افزایش هزینه در ساختارهای قدیمی می‌گردد. علاوه‌بر موارد مذکور می‌بایست انطباق با قوانین سخت‌گیرانه نیز رعایت شود. مانند دستورالعمل PSD2 اروپا برای خدمات پرداخت الکترونیکی متاسفانه این چالش‌ها هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

و اما خبر خوب این است که F5 راهکارهای موثری برای بانکداری باز ارائه می دهد که بتوان APIها و زیرساخت‌های مورد استفاده جهت میزبانی آن‌ها را بدون توجه به فضای ابری یا ساختار آن، ایمن سازی و مدیریت نمود. در عین حال می‌توان از رعایت الزمات نیز مطمئن بود. F5 با بهینه سازی امنیت و عملکرد API می‌تواند سرعت و تناسب مورد نیاز جهت پشتیبانی از کسب و کار را ارائه دهد.

در ضمن راهکارهای کمپانی F5 به نحوی بوده که قادر به تامین امنیتی کامل در برابر انواع ربات‌ها، اکسپلویت‌های API و حملات سایبری می‌باشند.کاربران F5 با در اختیار داشتن راهکارهای جامع مدیریتی و نظارتی هرگز محدودیت‌های دیتاسنتر و یا فضای ابری واحد را تجربه نخواهند کرد و می‌توانند اپلیکیشن‌های مورد نیاز مشتریان خود را به سادگی در اختیارشان بگذارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راهکارها و عملکرد F5 در بانکداری باز می‌توانید با کارشناسان فنی شرکت افزار پرداز رودین در تماس باشید.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×