پرش لینک ها

فایروال 9300 سیسکو و کاربردهای آن

فایروال 9300 سیسکو در رده فایروال‌های نسل جدید Cisco FirePower 9000 قرار دارد. طراحی و سخت افزار تعبیه شده در دستگاه، استفاده از آن را برای محیط‌های شبکه‌ای مانند ارائه دهندگان سرویس با توان عملیاتی بالا و تاخیر بسیار کم پرکاربرد ساخته است. تجهیزات شبکه و امنیت برند Cisco به طور تقریبی تمامی نیازهای کاربران را با سیاست‌های مختلف مرتفع می‌سازد. برای آشنایی بیشتر با این سری از فایروال‌های کمپانی سیسکو با رودین همراه باشید.

معرفی تخصصی فایروال 9300 سیسکو

در سرتاسر جهان ارائه دهندگان خدمات در حال ایجاد شبکه‌های نسل بعدی برای میسرسازی تسریع تجاری و استفاده از آن به عنوان پایه‌ای برای ارائه‌های جدید هستند. اما چه بر روی خدمات ابری، ویدئو یا پویایی تمرکز داشته باشید سطح حملات سایبری در حال رشد است. این رویکرد قدیمی از امنیت کافی برخوردار نبوده و از طرفی منجر به تضعیف کامل چابکی و عملکرد مورد انتظار شما در شبکه‌های نسل بعدی می‌شود.

اکنون سیسکو نیاز به سریع بودن تجاری را به گونه‌ای برآورده می‌سازد که طی آن دیگر نیازی به ایجاد موازنه میان عملکرد و امنیت شبکه وجود ندارد و شما را قادر می‌سازد تا تهدیدات را به طور موثری در سراسر شبکه‌های تولید مربوط به Carrier، Mobile، Cloud، BroadCast و Data Center برطرف کنید.

شرکت سیسکو نیازهای مشتریان خود را با حرفه‌ای‌ترین و مجهزترین تجهیزات شبکه و امنیت پاسخ داده است. آن هم به واسطه‌ی یک دفاع در برابر تهدید بسیار قدرتمند با تامین و مدیریت آسان، به همراه آزمایشگاه‌های مستقل و تایید شده از سوی تحلیلگران سیسکو، دفاع از تهدیدات کاملا پیشرو را ارائه می‌کند.

چرا Cisco FirePower 9300 مورد نیاز است؟

چرا Cisco FirePower 9300 مورد نیاز است؟

به واسطه‌ی خدمات امنیتی کاملا یکپارچه سیاست امنیتی منسجم، حجم کاری و برنامه‌های کاربردی شما در محیط‌های فیزیکی، مجازی و ابری را تحت الشعاع خود قرار می‌دهد که منجر به جریان‌های درآمدی جدید شده و اطمینان بی‌نظیری را برای مشتری فراهم می‌آورد.

سیسکو از طریق یک پلتفرم امنیتی جدید به نام فایروال 9300 به چنین تعهدی عمل می‌کند. بدین طریق، سخت افزاری کاملا تست شده با کارایی فوق‌العاده بالا و تکمیل کننده‌ی قابلیت‌های امنیتی مجازی را ارائه می‌کند.

فایروال 9300 سیسکو، پلتفرمی کاملا منحصربفرد در صنعت بوده و چندین سرویس امنیتی را با یکدیگر ادغام می‌کند. مانند فایروال سیستم ضد نفوذ نسل بعدی، محافظت پیشرفته در برابر بدافزار کاهش حملات DDOS، فیلتر URL، کنترل برنامه‌ها و موارد دیگر. تمامی این سرویس‌های امنیتی از طریق یک پلتفرم هماهنگ و کاملا هوشمندانه در اختیار ارائه دهندگان خدمات قرار می‌گیرد.

رویکرد شرکت سیسکو قابلیت دید، اتوماسیون و حفاظت را افزایش داده و در عین حال هزینه‌های یکپارچه‌سازی شما را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد.

از طریق پلتفرم امنیتی چند سرویسی و کاملا قابل اطمینان فایروال 9300 سیسکو شبکه‌ی خود را ایمن ساخته و محیطی با ماندگاری همیشگی را پایه‌ریزی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع تجهیزات شبکه و امنیت Cisco با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز رودین در تماس باشید.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×