پرش لینک ها
Security Fabric

رویکرد Security Fabric در ارتقای امنیت

رویکرد Security Fabric کمپانی فورتی نت، روال سنتی امنیت شبکه را کاملا درهم شکسته است. امروزه مرزهای سنتی شبکه کاملا باز شده و این به اپلیکیشن‌ها و داده‌ها اجازه می‌دهد آزادانه بین چندین لبه‌ی شبکه حرکت کنند. با شکل‌گیری لبه‌های جدید و گسترش سریع سطوح حمله، راهکارهای امنیتی سنتی نتوانسته‌اند پا به پای این تغییرات پیش بروند.

این راهکارها به جای در نظر گرفتن شبکه‌های غیرمتمرکز به عنوان یک محیط واحد، فقط می‌توانند بر روی محافظت جداگانه از یک بخش واحد از شبکه تمرکز کنند. در این میان نگاه FortiNet همانند دیگر محصولات این کمپانی، به امنیت کاملا متفاوت است. این دیدگاه با رویکرد Security Fabric فورتی نت شروع می‌شود که از یک سیستم عامل واحد، یعنی FortiOS قدرت می‌گیرد.

معرفی رویکرد Security Fabric فورتی نت

بستر امنیت فابریک بر روی سه ستون پایه‌گذاری شده که در تمام سطح حمله دیجیتال، شفافیت گسترده و حفاظت جامع را ارائه می‌کنند.

دسترسی Zero Trust

دسترسی کنترل شده به تمام منابع روی تمام دستگاه‌ها را تضمین می‌کنند.

شبکه‌ی امنیت محور

Security-Driven Networking با ادغام امنیت با شبکه، امکان نوآوری را به وجود می‌آورد.

امنیت تطبیق‌پذیر

Adaptive Cloud Security امنیت پایدار مخصوص فضای ابری را در محیط‌های Multi-Cloud فراهم می‌کند.

کل رویکرد Security Fabric فورتی نت یکپارچه شده است تا پیچیدگی‌ها کمتر و اطلاعات تهدید همه جا به اشتراک گذاشته شود. سرویس FortiGuard اطلاعات تهدید حیاتی را جمع‌آوری می‌کند که بعدا توسط سیستم تحلیل تهدید انحصاری و مبتنی بر هوش مصنوعی ما تحلیل صورت گیرد. این روند به طور پیوسته در تمام رویکرد Security Fabric به اشتراک گذاشته می‌شود.

چرا خرید Security فابریک 

چرا خرید Security فابریک 

برای کمک به سازمان‌ها جهت بهره‌گیری موثرتر از سرمایه‌گذاری‌ها قبلی بر روی امنیت، کانکتورها و APIهای Fabric یک محیط باز ایجاد می‌کنند. با اینکار می‌توان راهکارهای موجود را به راحتی به فابریک امنیتی متصل کرد. یک مرکز مدیریت واحد برای فابریک، امکان کنترل مرکزی تمام عناصر Fabric را فراهم کرده است.

این مرکز تضمین می‌کند همه چیز یکپارچه و در ارتباط با بقیه عناصر باشد، سیاست‌ها را هماهنگ و روابط موجود در اطلاعات تهدید را پیدا و به اشتراک می‌گذارد.

پس از آن به رویدادهای امنیتی شناسایی شده، به طور خودکار پاسخ هماهنگ می‌دهد. تمام این‌ها بر پایه شبکه‌های خودکار و خود ترمیم‌گر به همراه امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی بنا شده است. در نتیجه عملیات با سرعت و به صورت بهینه انجام می‌شود و حاصلش هم اولین بستر کاملا یکپارچه برای اندبوینت، شبکه و فضای ابری می‌باشد.

با قدرت گرفتن از پیشرفته‌ترین سیستم امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی در بازار بستر رویکرد Security Fabric فورتی نت، امنیت شبکه را کاملا به صورت خودکار و خود ترمیم گر ارائه می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص رویکرد امنیت فابریک و کاربردهای آن با کارشناسان فنی شرکت افزار پرداز رودین در تماس باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
×

سلام دوست عزیز !

×